|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Современата Рапанцел и нејзините ќерки

Автор: Редакција Рингераја | 17.11.2015
image

Денешната статија е посветена на една современа Рапанцел и трите нејзини ќерки, кои самоуверено одат по нејзините стапки

Најслатките славни семејства на Инстаграм

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2015
image

Тие се богати, славни и слатки...

Џесика Алба: Неколку трикови за занимација на деца

Автор: Редакција Рингераја | 9.11.2015
image

Се возите на пат и не знаете како да ги занимавате палавковците? Седите дома, завршивте со домашните задачи и сега што? И познатите се соочуваат со истите ситуации

Кери Бредшо мајка на тинејџер?!

Автор: Редакција Рингераја | 9.11.2015
image

Колку брзо растат децата.....

Емотивно видео:Девојче се обидува да спречи развод

Автор: Редакција Рингераја | 6.11.2015
image

Малото девојче Тијана сака нејзините разведени родители да се пријатели

Денес е роденден на синот на Новак Ѓоковиќ

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2015
image

Денес е посебен ден во семејството на Ѓоковиќ - пред точно една година Новак и Јелена му станаа родители на малиот Стефан

Кејт Хадсон: на децата им требаат среќни родители

Автор: Редакција Рингераја | 20.10.2015
image

Актерката Кејт Хадсон (36) е на насловна страна на Ноемвриското издание на списанието Allure каде открива детали за одгледувањето на свиоте две деца како сингл мајка

Долче&Габана нова детска колекција

Автор: Редакција Рингераја | 19.10.2015
image

Нешто неодоливо слатко ни доаѓа од Долче и Габана оваа сезона. Нивната детска колекција ќе ве освои

Happy Stap Photography: Андреа

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2015
image

Галерија на професионални фотографии: Happy Star Photography

Happy Stap Photography: Илијана

Автор: Happy Stap Photography | 7.10.2015
image

Галерија на професионални фотографии: Happy Star Photography

СТРАНА 6 ОД 28


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?