|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најслатките славни семејства на Инстаграм

Редакција Рингераја, 10.11.2015
Тие се богати, славни и слатки...
Клучни зборови:

image
/11


 

Gisele Bündchen и Tom Brady со нивните дечиња Benjamin и Vivian

 

1

 

Matthew McConaughey и CamilaAlves со децата Levi, Livingston, and Vida

 

2

 

Prince William и Kate Middleton со малиот принц George

 

3

 

Jessica Simpson и Eric Johnson со нивните Ace Knute и Maxwell Drew

 

4

 

Beyoncé, Jay Z и Blue Ivy

 

5

 

Victoria и David Beckham со дечињата Brooklyn, Romeo, Cruz и Harper

 

6

 

Kanye West и Kim Kardashian-West со ќерчичката North

 

7

 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Права и обврски на детето
На сите деца, без исклучок треба да им припаѓаат овие права, без разлика или дискриминација заснована на раса, боја на к...
5
Детска Новогодишна работилница
Детската еуфорија за Нова Година е огромна, а нивната желба за учествуваат во подготовките за празникот – незапирлива. И...
4
Тодор Гечевски: Се радувам на секој збор н...
За еден родител најтешко е ако не може да му помогне на своето дете, вели ко­шар­кар­ска­та ѕвезда Тодор Гечевски, кој в...
4
Ликовна школа
Специјализирани креативни, егзистенционални и анти-стрес програми - во ликовното студио Gallery Arte од Скопје
4
Анкета

име за машко
marija.rizovski

Кое име ви се допаѓа повеќе

дејан (18%)

давид (53%)

ненад (10%)

давор (19%)


Број на сите гласови: 141

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!