|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Што се може да тргне наопаку во еден ден со децата

Автор: Редакција Рингераја | 13.1.2017
image

Колку често ви се случува лепчето да ви падне на намачканата страна, или да се успиете кога имате важен состанок? Вакви малерозни ситуации се случуваат кога имате деца!

Никој не може да не избрука повеќе од нашите деца!

Автор: Редакција Рингераја | 11.11.2016
image

Краток преглед на најголемите срамови

ФОТО: Каков е животот по првото дете?

Автор: Редакција Рингераја | 7.11.2016
image

Пред да станете родители имате многу очекувања и во вашата глава се изгледа поинаку од она што ќе го добиете кога ќе се роди детето

ОЗНАКИ:

Цртаните филмови Маша и Медо штетни за децата?

Автор: Редакција Рингераја | 2.11.2016
image

Руските психолози спровеле истражување после кое се наведени најштетните цртани филмови, кои лошо влијаат на мозокот на децата

Мамо, јас и тато сме супер

Автор: Редакција Рингераја | 1.11.2016
image

Додека мајката била на службено патување, таткото и ќерката биле сами. Ова е фотосесијата која и ја испратиле

Во учебник по математика: 6х9=56 ?!?!

Автор: Редакција Рингераја | 25.10.2016
image

Без коментар!

И после кажете дека е лесно да си воспитувачка!

Автор: Редакција Рингераја | 25.10.2016
image

Прочитајте како ова дете несакајќи направи шега со воспитувачката

Предлог за оваа зима: неодоливи детски капути

Автор: Редакција Рингераја | 20.10.2016
image

Две креативни мајки, Нат и Наоми, креираат неодоливи детски капути, со кои ги претвораат децата во мечиња, лисици, зајачиња, бубамари.Погледнете колку се преслатки!

Нема да јадам животни!

Автор: Редакција Рингераја | 16.9.2016
image

Реакцијата на мало девојче, кое штотуку дознало дека месото доаѓа од животните, ќе ве разнежни

10 најголеми разлики меѓу мајките и татковците

Автор: Редакција Рингераја | 5.9.2016
image

Мајките и татковците често имаат различни гледишта кога станува збор за одредени прашања во поглед на родителството

СТРАНА 4 ОД 28


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?