|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Водителката Миа Костова се сврши

Редакција Рингераја, 5.10.2017
Таа го покажа својот веренички прстен на Инстаграм

image
/11


 

Водителката Миа Костова се сврши. Веста за прстенот ја објави на „Инстаграм“, а нејзиниот избор е Миленко Костов, кој по професија е доктор.

 

1

 

Дека е во љубовна врска, Миа не криеше од јавноста и постојано споделуваше фотографии на социјалните мрежи.

Ова е втор брак за познатата водителка.

Половина час шетање - лек за телото и духот
Половина час дневно веројатно го поминувате на интернет. Половина час го поминувате во сообраќајните гужви. Половина час...
3
Како да се вратите во форма 1 година по ра...
"Што ти е гајле како изгледаш кога имаш толку слатко бебе?"
3
Костими за капење за трудници
Долгото топло лето е зад аголот, а тоа Ви дава изговор да одите на плажа и да го покажете Вашето стомаче во еден од овие...
3
Атеље "Fancy marriage"
Ние ги дизајнираме Вашите спомени
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Малолетни мајки
kikicka

Што мислите за малолетните мајки? Дали секој може да биде мајка!

Дете,дете раѓа (15%)

И тие можат да бидат добри мајки (21%)

Нивната незрелост може да биде најголем проблем (51%)

Не е во ред ,спрема детето (12%)


Број на сите гласови: 104

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!