|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Како се согласувате со родителите на маж ви?  
[Страница: 2 3 4 ... 32 33 34 ]
832 Mamicka3 93591 3.3., 11.33
bucko mal
Предупредуваме: Наметлива свекрва - Секогаш знае подобро!  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
446 Julie1 57047 16.6., 15.29
Defne90 RR
Предупредуваме: Промените што ги носи бракот!  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
185 Viktori 29569 31.12., 15.39
sonc90
Предупредуваме: [Анкета] Дали почесто изневеруваат мажите или жените  
[Страница: 2 3 ]
53 Еца 14041 31.12., 15.32
sonc90
Предупредуваме: Вашите родители и партнерот!  
[Страница: 2 3 ]
51 Julie1 13335 29.11., 12.37
scared
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на: