|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Со eyeliner до заводлив поглед!

Автор: Редакција Рингераја | 22.3.2013
image

Црниот eyeliner е еден од најактуелните трендови за пролет 2013 година. Со негова помош секоја жена може да постигне од нежен до ултра интензивен заводнички поглед. Погледнете ги неколкуте примери од модните писти

Црвениот кармин

Автор: Небојша Пешевски - make up artist | 11.1.2011
image

Црвениот кармин е класика која не излегува од мода. Тоа е една од оние задолжителни работи кои треба да се најдат во чантата на секоја жена.

Заблескајте за време на новогодишните празници

Автор: Небојша Пешевски - make up artist | 22.12.2010
image

Небојша Пешевски е професионален make-up артист, кој својата креативност ја изразува на многу различни начини во областа на шминкерската уметност.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?