|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

3 совети за убавина од Пенелопе Круз

Автор: Редакција Рингераја | 27.9.2018
image

Пенелопе Круз е една од најубавите актерки во Холивуд. Таа е високо ценета од режисери, сценаристи и козметички брендови поради талентот и нестандардната, егзотична шпанска убавина

Фото: Кемал од Карасевда со сопругата

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2018
image

Бурак Озчивит и Фахрије Евџен беа магнети за погледи на премиерата на „Can Feda“ во Истанбул

Првата дама на САД низ фотографии

Автор: Редакција Рингераја | 21.1.2017
image

По повод инаугурацијата на Доналд Трамп, Меланија избра префинет костум од Ралф Лорен во нежна бебешко сина нијанса и складни ракавици и салонки. Многумина коментираа дека стајлингот ги потсетил на незаборавната Џеки Кенеди

Најубаво облечените жени на Оскар 2016

Автор: Редакција Рингераја | 3.3.2016
image

Убавина, стил и блесок од црвениот килим, на Оскар 2016

Што ги прави Бразилките најубави жени на светот?

Автор: Редакција Рингераја | 4.1.2016
image

Едни од најубавите и најсекси жени на светот се Бразилките, а топ моделите како Жизел Бундхен, Адријана Лима и Алесандра Амброзио секојдневно го докажуваат овој факт

Кои се најдобро облечените жени во 2015?

Автор: Редакција Рингераја | 14.12.2015
image

2015-та година е речиси при крај и време е за посетување на сите оние извонредни нешта на кои бевме сведоци...

ТОП фотографии:Victoria`s secret fashion show 2015

Автор: Редакција Рингераја | 11.11.2015
image

Овогодишната манифестација Victoria's secret fashion show повторно блесна во својот вообичаен сјај и не ги изневери очекувањата на публиката. Погледнете ги ангелите на Victoria во прекрасна долна облека

Откриваме: Триковите за убавина на Јелена Розга

Автор: Редакција Рингераја | 17.6.2015
image

Јелена Розга е познато име на музичката сцена веќе 20 години. Вечната плавуша освојува со негуваниот изглед и за вас ги открива тајните на нејзината убавина

Што носеа ѕвездите за Греми 2015?

Автор: Редакција Рингераја | 10.2.2015
image

На блескава церемонија се доделија наградите за најдобри музички остварувања. Погледнете што носеа ѕвездите

Дами со најдобар стил во 2014 година

Автор: Редакција Рингераја | 30.12.2014
image

Крајот на годината е време за ретроспектива. Решивме да погледнеме назад во текот на последните 12 месеци и да видиме кои ѕвезди покажаа најмногу стил и успеаја да не воодушеват чекорејќи на црвениот тепих

ОЗНАКИ:
СТРАНА 1 ОД 5


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?