|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДА

Фото: Модни предлози за новогодишната ноќ

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2017
image

Бидете поинакви и извонредни на божиќната или новогодишната забава! Ви нудиме 30 модни идеи, со кои не можете да останете незабележани

image

Ви ги претставуваме најнезаборавните фустани на Оскарите на сите времиња!

image

Убавина, стил и блесок од црвениот килим, на Оскар 2016

image

Актерките блеснаа во полн сјај на 86-то издание на најпрестижната награда за филмско остварување Оскар. Погледнете ги креациите

image

На 85. доделување на наградите за Оскар глумиците избираа нежни бои, со изразено деколте. Оценете ги нивните фустани:

image

Дали е ова доказ дека дури и жените од прва категорија не изгледаат добро во фустаните на високата мода? На годинашното шоу во Метрополитан Музејот во Њујорк со катастрофалните креации дизајнерите покажаа дека не знаат да облечат вистинска жена

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Очила или леќи
Lacrymosa

За што би се одлучиле?

Очила (58%)

Леќи (42%)


Број на сите гласови: 88

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!