|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Научно е докажано дека редовната програма на физичка активност доведува до подобрување на општата здравствена состојба и намален морталитет

Како до мазни и негувани стапала?

Автор: www.doktori.mk | 28.7.2014
image

Мазните и негувани стапала се (или би требало да бидат) одлика на секоја жена. Тие на индиректен начин ја отсликуваат убавината на женското тело, како и фактот дали и како таа се грижи за него

Тегавец - тајниот лекар од дворот

Автор: www.doktori.mk | 24.7.2014
image

Тегавецот е билка која луѓето ја употребуваат уште од најстари времиња. Се среќава скоро во секој двор затскриена помеѓу другите тревки, по ливадите и во шумите каде нема дрвја

image

Вежбите кои денес ќе ви ги презентираме на видеото подолу, се неверојатни за добивање на совршено обликуван и затегнат задник, точно она што ја прослави и познатата Ким Кардашијан

image

Што е бело прање? Ова е можеби најчестиот проблем кој жените го имаат често во текот на животот. Дознајте повеќе ...

Антибиотици - ера на наука и разум

Автор: www.doktori.mk | 15.7.2014
image

Македонија е една од државите кои се меѓу рекордерите во Европа по препишувањето на антибиотици. Антибиотиците се препишуваат за секакви состојби, без притоа двапати да се провери дали навистина истите му се потребни на пациентот

Видео: Антицелулит вежби

Автор: www.doktori.mk | 10.7.2014
image

Стиснете play и борбата со целулитот може да започне ...

image

Многубројните истражувања и сознанија покажуваат дека еден од најзначајните услови за позитивен развиток на децата е социо-емоционалната атмосфера во семејството

image

Уште кога ќе го слушнете алармот добивате чуден излив на бес: Зарем веќе морам да станам? Зарем не е пребрзо? Можеби алармот е лошо наместен? Време е да престанете со црните мисли наутро, а како? Еве пет интересни начини...

Храна за убаво лето

Автор: www.doktori.mk | 1.7.2014
image

Ви ја презентираме нашата листа на убава храна со која ќе изгледате и ќе се чувствувате фит и убави летово

СТРАНА 1 ОД 12


Анкета

Dali?
Jana9

Dali sportuvavte vo bremenosta?

Da (0%)

Ne (100%)

Nesmeev (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!