|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Владо Георгиев се жени!

Редакција Рингераја, 20.4.2012
Вечниот ерген Владо Георгиев повторно е во врска со бившата девојка Ирена Маркет, по една година од нивното раскинување

image
/11


 

 

Црногорскиот музичар овој пат реши да ја озваничи љубовта со својата бивша менаџерка, со која беше седум години во врска.

“Ова помирување не е како останатите. Ирена и Владо сфатија дека се создадени еден за друг, по постојаното обновување на врската. Планираат да се венчаат во блиска иднина”, открива добро известен извор.

"Ирена и Владо, со прекини, беа заедно повеќе од седум години. Ги спои работата, а потоа запливаа во романса. Таа долго беше негов менаџер, со тек на време се роди и љубов, но никогаш јавно не признаа дека се во врска. Ирена многу го сака Владо и страдаше секој пат кога ќе раскинеа. Се смирија пред месец дена, кога Владо ја повика да ги слушне песните на кои напорно работи." - објавува Press Online.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Запознавање со македонски автори: Ивана Гл...
Продолжуваме со запознавање со македонски автори. Овојпат во рубриката ни гостува Ивана Глоѓуновска
7
Александар Спасовски, новинарот со брачнат...
ПРВО ШТО МИ КАЖА СЛАВИЦА БЕШЕ: „ПА, ТИ НЕ СИ НОРМАЛЕН“
4
Заблескајте за време на новогодишните праз...
Небојша Пешевски е професионален make-up артист, кој својата креативност ја изразува на многу различни начини во областа...
3
5 најважни правила на мудриот шопинг
Ве предизвикуваат сите тие совршени колекции на излозите, а вие се воздржувате од купување, бидејќи вашиот паричник , по...
3
Анкета

Спиење
vesna_kr

Во каква положба спие Вашето дете?

на стомак (32%)

на грб (14%)

на страна (55%)


Број на сите гласови: 22

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!