|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Glogg -неодолив гел за туширање

Lush Cosmetics Macedonia, 12.11.2011
Lush интерпретација на Шведската традиција на варено вино
Клучни зборови:

/21


 

 

Glogg гелот за туширање е Lush интерпретација на Шведската традиција на варено вино. Ќе го загрее вашето тело и ќе ја инхалирате зачинската арома.
Ние внатре додадовме многу црвено вино и коњак за да го стимулива вашето тело и цимет, инфузија од кафамфилче, зачини и свежи овошни сокови за да ја истонизираат и исчистат вашата кожа.
LUSH геловите за туширање се неодоливи, ќе мирисате убаво цел ден од глава до пети. Покрај тоа што ќе влијаат на вашата кожа ќе го подобрат и вашето расположение. Само изберете како сакате да се почувствувате: смиренои опуштено или пак ви е потребна ревитализација можеби сте подготвени за прошетка низ свежо покосена трева. Геловите се прават рачно со тревки, цветови, овошја, инфузии, етерични масла...


Производите на LUSH може да ги најдете во т.ц. Рамстор ! Погледнете ја официјалната LUSH веб страна или нивниот профил на facebook.Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Запознавање со македонски автори: Ивана Гл...
Продолжуваме со запознавање со македонски автори. Овојпат во рубриката ни гостува Ивана Глоѓуновска
18
Фото: Свадбата на Каролина Гочева
Вчера, Каролина Гочева и Михаил Корубин го изговорија судбоносното „ДА“ на магична церемонија која се одржа на спортскио...
4
Револуционерен лек за прекумерно потење
Денешната тема е проблемот на зголемено потење и најновата метода во светот со БОТОКС.
3
Совети за здрава бременост
Побарајте што повеќе информации за прекрасните промени на вашето тело. Хранете се здраво и рамномерно...
3
Анкета

Koe ime vi se dopaga
mazule

Iminja

Mario (37%)

Stefan (63%)


Број на сите гласови: 221

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!