|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Каролина Гочева се вери во Париз

Автор: Редакција Рингераја | 5.5.2017
image

Триесет и седум годишната пејачка Каролина Гочева се вери со Михаил Корубин, а судбоносното „да“ го кажа во Париз

image

Северина Вучкович и Игор Којиќ го изговорија судбоносното ДА во салата Генекс Импулс, пред 600 гости. На свадбата присуствуваше и малиот Александар, синот на Северина од првиот брак

image

Првата невеста која го носела венчалниот фустан била нејзината пра-пра баба, па потоа дури 9 роднини. Иако биле потребни корекции, Аби била решена да се венча во истиот фустан и да ја продолжи фамилијарната традиција

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Фото: Се ожени Франц од Нокаут

Автор: Редакција Рингераја | 12.10.2014
image

Франц го нокаутира ергенскиот живот. Во прилог фотографии од свадбата

image

Кога се има толку големо семејство, нема потреба некој друг да ја организира венчавката. Токму затоа заслугата за свадбата на Бред и Анџелина ја имаат нивните деца

image

По четиригодишна врска, синоќа во скопскиот ресторан Везилка, Сања и Слаткар одржаа свадбена церемонија. Нека им е со среќа!

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Видео: Свадбата на Џесика Симпсон

Автор: Редакција Рингераја | 18.7.2014
image

Прекрасна бајка! Погледнете како изгледаше свадбата на Џесика Симпсон

image

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и официјално се венча со неговата долгогодишна девојка, прекрасната Јелена Ристиќ на магичниот остров Свети Стефан

image

Денес се омажи една од најпознатите новинарки во Македонија, Снежана Лупевска. Со среќа!

image

Ѕвездата на серијалот Сулејман Величенствениот, во кој ја глуми тажната Махидевран Султан, се омажи за богат турски бизнисмен и потроши цело богатство само за цветните аранжмани

СТРАНА 1 ОД 4