|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Каролина Гочева се вери во Париз

Редакција Рингераја, 5.5.2017
Триесет и седум годишната пејачка Каролина Гочева се вери со Михаил Корубин, а судбоносното „да“ го кажа во Париз

image
/11


 

Триесет и седум годишната пејачка Каролина Гочева се вери со Михаил Корубин, а судбоносното „да“ го кажа во Париз.

Само неколку часа подоцна, таа среќната вест ја објави на својот профил на Инстаграм и сподели фотографија на која Корубин нежно ја бакнува на челото.

Македонската пејачка и уметникот се во врска околу една година. 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Твори - Читај - Биди хуман - Проект на Соф...
ТВОРИ – ЧИТАЈ – БИДИ ХУМАН е проект кој под водство на Софија Петковска опстојува веќе четири години. Оваа година, на ...
4
Како жената правилно да се грижи за својат...
Ние не се сомневаме дека вие сте жена која редовно ја одржува интимната хигиена. Во прилог се неколку постапки кои треба...
3
Зошто бришeме пријатели на Facebook
Жените најчесто ги бришат оние пријатели од листата кои им оставиле навредлив коментар, а мажите најмногу ги иритираат п...
3
Дренвин - Извонреден природен помошник про...
За Дренвин, имаме неколку анонимни изјави од луѓе кои го користеле производот и забележале значителни подобрувања во нив...
3
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?