|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Фото: Божиќ во домовите на славните

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 26.12.2020
image

Вчера католиците го прославија Божиќ. Ви пренесуваме дел од празничната атмосвера од Бакингамската палата до домовите на познатите личности кои споделија дел од истата на своите инстаграм профили

CELEBRITIES

Најслатките славни семејства на Инстаграм

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2015
image

Тие се богати, славни и слатки...

ФОТОГРАФИИ

Бебиња на познатите во 2012 година

Автор: Редакција Рингераја | 3.1.2013
image

Многу познати личности можат да се пофалат со најубавите подароци кои ги добиле во годината која е зад нас – слатки, преслатки бебиња!

ВО ДОБРА ФОРМА

Бремени, славни и голи

Автор: Редакција Рингераја | 7.7.2011
image

Постоеше време кога бремените жени ги криеја своите бремени тела и стомачиња под планини од облека. Но, за среќа, тоа време се промени. Сега жените ги прифаќаат своите нови облини и растечки стомачиња.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Додека бебето спие.
пеперутка16

Вие сте сами дома, а бебето спие. Што правите најчесто?