|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

НА КАФЕ СО...

Нова книга на Емилија Златкова Анастасова

Автор: Марина Кљајиќ Петковски | 25.10.2021
image

Стереотипот дека мајките, посебно оние на три деца, не можат да бидат успешни и на професионален план, секојдневно го рушат многу успешни жени.Меѓу нив е и авторката Емилија Златкова Анастасова, која од неодамна е уредник на издавачката куќа Збор

image

Да, бевте палави, но истовремено и вредни, бидејќи сепак создадовте нов живот! Ако забременивте за време на празниците, ќе станете родители во септември 2021 година

МОДА

Топ модели на мали црни фустани

Автор: Редакција Рингераја | 25.12.2014
image

Вечниот шарм на малите црни фустани не може да се порекне. Затоа, за вистинските модни класици, кои најдобро се чувствуваат во ова безвременско парче облека, носиме предлози за празничните денови кои се пред нас

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Идеален Новогодишен пијалок - бејлис!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2013
image

Бејлис - прекрасен кремаст ликер, идеален за Новогодишната ноќ!

ШМИНКА

Шминката како сојузник во Новогодишната ноќ!

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2013
image

Играјте си со боите и воспоставете склад меѓу шминката и облеката

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

ИМЕ
daki

Што мислите за името Пандора?

убаво е (13%)

не би ставила такво име (80%)

не е Македонско име (4%)

др.во коментар (3%)


Број на сите гласови: 289

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!