|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Моментот кога јас се претворив во ние

image

Моментот кога јас се претворив во ние

image

Моментот кога јас се претворив во ние

image

Моментот кога јас се претворив во НИЕ

БЛОГОВИ

Блог: Текот на бременоста и се поврзано со неа

Автор: Редакција Рингераја | 6.12.2020
image

@mommybbyl: Ќе ви го споделам моето искуство со бременоста на мои 24 години а сега имам 26

image

@inesgram.g ни ја раскажува својата приказна од породување

ПОРОДИЛНИ ПРИКАЗНИ

MajaKojc: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 22.6.2016
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

ПОРОДИЛНИ ПРИКАЗНИ

taanjee: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 16.6.2016
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

ПОРОДУВАЊЕ

Ki4iko: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.3.2015
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

image

Солзите течат додека го пишувам ова, кое го потиснав во некое забаталено ќоше од мојата глава. Можеби така е подобро. Можеби заради тоа ми требаше толку време за да ја напишам својата приказна

СТРАНА 1 ОД 12


Анкета

Bezbednost
AnMari

Dali e bezbedno da se plovi so novorodenche?

Da (50%)

Ne (50%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!