|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ТАТИНО КАТЧЕ

Фото: Дејвид Бекам шие фустани за кукли

Автор: Редакција Рингераја | 30.3.2016
image

Викторија Бекам на Инстаграм објави фотографија од Дејвид како гледа шема и внимателно шие фустани за куклите на Харпер. Со својот гест тој ги разнежни срцата на обожавателките, кои коментираа дека Дејвид е најдобар татко на светот

image

Викторија Бекам проговори за гласините дека таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Дејвид Бекам се пред развод

ТАТИНО КАТЧЕ

Фото: Од лоши момци до нежни татковци

Автор: Редакција Рингераја | 19.6.2015
image

Тие се богати и славни и за нив воздивнуваат жените ширум светот. Но она во што тие најмногу уживаат и на што се гордеат, се нивните деца...

ФОТОГРАФИИ

Еден сладок бакнеж за тато: Дејвид и Харпер

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2013
image

Дејвид Бекам ги растопи срцата на милиони фанови во светот со најнежните бакнежи. Тој беше фотографиран како ја бакнува ќерка си Харпер

CELEBRITIES

Фото: Две години во рацете на тато Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 12.7.2013
image

Ножињата на Харпер Бекам не ја допираат земјата кога тато е во близина. Овде се сликите од првите две години од животот на Харпер, во рацете на гордиот татко

CELEBRITIES

Фотографии: Викторија и Дејвид Бекам со ќерката

Автор: Редакција Рингераја | 26.4.2013
image

Малата Харпер очигледно е миленичка на своите родители, не излегуваат никаде без неа! Погледнете ги прекрасните фотографии од нивните прошетки

CELEBRITIES

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Автор: Редакција Рингераја | 9.10.2012
image

Странските медиуми пренесоа информација дека Викторија и Дејвид Бекам го очекуваат своето петто дете

CELEBRITIES

Бекам: Моите деца сами заработуваат џепарлак

Автор: Редакција Рингераја | 20.6.2012
image

Фудбалерот Дејвид Бекам, кој со сопругата Викторија има три синови и една ќерка, за BBC зборуваше за својот приватен живот

image

Повеќе детски педагози во Англија денес го подигнаа својот глас заради најновиот промотивен леток на британскиот ланец на супермаркети "Sainsbury" на кои се појавува Дејвид Бекам со тетоважата на голата сопруга на подлактицата

CELEBRITIES

Дејвид Бекам на татковска должност

Автор: Редакција Рингераја | 10.3.2012
image

И покрај сета слава и богатството, Дејвид Бекам е како и секој друг татко. Тој ги зема синовите од тренинг, им помага во домашните задачи, ги заспива и ги шета во паркот

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Животот
пеперутка16

Кој период од вашиот живот бил најубав досега?