|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Дејвид Бекам на татковска должност

Редакција Рингераја, 10.3.2012
И покрај сета слава и богатството, Дејвид Бекам е како и секој друг татко. Тој ги зема синовите од тренинг, им помага во домашните задачи, ги заспива и ги шета во паркот

image
/11


 

 

36-годишниот фудбалер вчера беше во парк, но не да игра фудбал, туку на татковска должност – се грижеше за ќерката Харпер и синовите Ромео и Круз. Изгледаше како посветен татко кој со леснотија ја држи ќерката и внимава на синовите.  Харпер пиеше џус, додека Ромео играше кошарка со неговиот брат. Харпер е единствената ќерка на Дејвид и Викторија, а среќниот татко за магазинот Телеграф, во врска со тоа, изјави:

“Морам да признаам дека повеќе сакав да имам три синови, отколку три ќерки.  Додека Харпер порасне и стане тинејџерка, ќе има тројца постари браќа кои ќе бидат веќе мажи и добро ќе внимаваат на неа”.

Додека Дејвид ги чува трите деца, Викторија е во Лос Анџелес со четвртото дете, синот Бруклин. На Твитер таа напишала “Имавме неверојатно попладне на јавањето со Бруклин во Холивуд Хилс. Го сакам Л.А.”

 

За Викторија и Дејвид семејството секогаш е на прв план и покрај згуснатиот распоред и високо профилните кариери.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Кога ќе пораснам ќе бидам...
Уште како мали мечтаеме за тоа што ќе бидеме кога ќе пораснеме. На некои ќе им се исполни желбата, на некои не, но од ти...
4
Знаци кои покажуваат дека вашето дете е ра...
Откријате дали вашето дете е разгалено ...
4
Престанете да ги решавате проблемите на де...
Интервенција во секоја една проблематична ситуација од страна на родителите крие ризик од тоа детето да порасне неснаодл...
4
Задолжителен разговор меѓу мајка и ќерка!
Има една посебна возраст на девојките - околу 8-11 години. На оваа возраст, за нас тие уште се деца, но треба да знаеме ...
4
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?