|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

LUAJME DHE KENDOJME

Qengji i vogel

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2014
image

Luajme dhe kendojme

LUAJME DHE KENDOJME

O sa keq, o sa mire

Автор: Редакција Рингераја | 14.10.2014
image

Luajme dhe kendojme

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Разговор со деновите

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Пу, пу, не важи

Автор: Редакција Рингераја | 26.8.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Детско лето

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2014
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Лек за растење

Автор: Редакција Рингераја | 23.6.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Броенка

Автор: Редакција Рингераја | 25.5.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Детето и пеперутката

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 3.3.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

Добро е да знаеме

Автор: Димеска Бисера, воспитувач во Детската градинка Наша Иднина | 3.3.2013
image

Детски песнички

РАСТЕМЕ СО ПЕСНА

На првиот час

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2013
image

Детски песнички

СТРАНА 1 ОД 5


Анкета

одмор
lp136

Дали би патувале 1200км со автобус со мало дете

Да (0%)

Не (100%)

Можеби (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!