|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Детски хороскоп: Дете Бик

Автор: Редакција Рингераја | 19.2.2015
image

Мили, талентирани, емотивни...Како да одгледувате дете родено во знакот на Бик?

Детски хороскоп: Деца Близнаци

Автор: Редакција Рингераја | 3.2.2015
image

Љубопитни, комуникативни, креативни...Како да одгледувате дете родено во знакот на Близнаци?

Детски хороскоп: Дете Рак

Автор: Редакција Рингераја | 18.9.2014
image

Чувствителни, емотивни, загрижени...Како да одгледувате дете родено во знакот на Рак?

Детски хороскоп: Дете Лав

Автор: Редакција Рингераја | 2.9.2020
image

Насмеани, борбени, секогаш во центарот на вниманието...Како се одгледуваат малите лавови?

Детски хороскоп: Дете Девица

Автор: Редакција Рингераја | 4.9.2014
image

Внимателни, вредни, педантни...како да ги одгледувате децата родени во знакот на Девица?

Детски хороскоп: Дете Вага

Автор: Редакција Рингераја | 28.8.2014
image

Слатки, тврдоглави, комуникативни...како да ги одгледувате децата родени во знакот на Вага?

Детски хороскоп: Дете Скорпија

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2014
image

Радознали, тврдоглави, истрајни... Како да ги одгледувате децата родени во знакот на Скорпија?

Детски хороскоп: Дете Стрелец

Автор: Татјана Дробац | 31.7.2014
image

Радознали, спортски настроени, енергични...Како да одгледувате дете родено во знакот на Стрелец?

Детски хороскоп: Дете Јарец

Автор: Татјана Дробац | 24.7.2014
image

Замислени, одмерени, дружељубиви...Како да одгледувате дете во знакот на Јарец?

Детски хороскоп: Дете Водолија

Автор: Редакција Рингераја | 17.7.2014
image

Оригинални, радознали, необични...Како да одгледувате дете во знакот на Водолија?

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?