|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Супер забава за Велигден!

Автор: Редакција Рингераја | 24.4.2011
image

Ги избравме четирите најубави слики кои ќе ги решите заедно со децата, за Велигденските празници да бидат уште поубави:)

Во круг

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Биди, биди - куче!

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Погоди да те видам

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Дојди да си играме

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

Играј со нас

Автор: Детско катче | 6.10.2010
image

Детско катче

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?