|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Бекам: Моите деца сами заработуваат џепарлак

Автор: Редакција Рингераја | 20.6.2012
image

Фудбалерот Дејвид Бекам, кој со сопругата Викторија има три синови и една ќерка, за BBC зборуваше за својот приватен живот

Џенифер Анистон повторно сама

Автор: Редакција Рингераја | 11.5.2012
image

Иако сите зборуваа дека Jennifer Aniston и Justin Theroux ќе се венчаат, сега дојде до голем пресврт. Глумецот ја оставил бившата ѕвезда на “Пријатели” бидејќи го сака својот стар живот назад

Кулинарските вештини на Викторија Бекам

Автор: Редакција Рингераја | 23.3.2012
image

Има ли крај на талентите на Викторија Бекам? Таа е поранешна поп-ѕвезда, моден дизајнер, мајка на четири деца и плус го знае патот до кујната и тоа како. Таа беше толку горда на своите кулинарски вештини што вчера стави слика и на Twitter

Мадона призна: стресно е да си самохрана мајка

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2012
image

Мадона може да ги има сите пари на светот и да вработува дадилки, професори и хигиеничарки, но барањата на една самохрана мајка на четири деца се многу големи

Дејвид Бекам на татковска должност

Автор: Редакција Рингераја | 10.3.2012
image

И покрај сета слава и богатството, Дејвид Бекам е како и секој друг татко. Тој ги зема синовите од тренинг, им помага во домашните задачи, ги заспива и ги шета во паркот

Дејвид Бекам и неговата мала принцеза

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2012
image

Дејвид Бекам е многу горд татко. Тој има четири деца, три момчиња Бруклин Бекам, Ромео Бекам и Круз Бекам...и неговата ќерка Харпер Бекам. Кога ќе се спомене нејзиното име, огромна насмевка избива на лицето на Дејвид.

Џесика Алба отвори Интернет Еко Продавница

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2012
image

Honest.com е веб страната на која познатата глумица Џесика Алба отвори интернет еко продавница.

СТРАНА 2 ОД 2


Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?