|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

CELEBRITIES

Јелена Томашевиќ стана мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2012
image

Пејачката со раскошен глас се породи во вторникот во болницата Народен фронт. Таткото на нејзиното дете, глумецот Иван Босиљчиќ присуствуваше на породувањето

CELEBRITIES

Дејвид Бекам и неговата мала принцеза

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2012
image

Дејвид Бекам е многу горд татко. Тој има четири деца, три момчиња Бруклин Бекам, Ромео Бекам и Круз Бекам...и неговата ќерка Харпер Бекам. Кога ќе се спомене нејзиното име, огромна насмевка избива на лицето на Дејвид.

СТРАНА 1 ОД 1