|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Како изгледа борбата за бебе?

Автор: Редакција Рингераја | 9.10.2015
image

Оваа моќна фотографија разнежни илјадници лица низ светот и ги поттикна жените да ги споделат своите искуства со вештачкото оплодување

Реакција на веста: Ќе имаме бебе!

Автор: Редакција Рингераја | 15.2.2012
image

Се сеќавате ли на моментот кога ја изговоривте оваа реченица пред Вашите најблиски и пријателите? Тие моменти се емотивни, незаборавни, возбудливи па дури и забавни

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?