|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Забременување]
Сакаме нов член 
За овулацијата, најдобар период за забременување, верувања, совети, исхрана …
786553 RE: Знаци на бременост II ..
16.2.2017 17:02:50
Sunshine88
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Проблеми со забременување 
Неплодност, постапки...
20739554 RE: Вештачко оплодување VIII ..
16.2.2017 22:59:19
MademoiselleNina
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Посвојување, згрижувачки семејства 
Правни постапки, време на чекање, како да се започне тој процес, на кого да се обратите...
731564 RE: ПОТРАГА - биолошки родите ..
15.7.2016 9:41:55
Vistina
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Заедничка надеж 
Да разговараме за секојдневни работи
469090 RE: Сакаме две црти!!! - III ..
15.2.2017 16:46:19
Sunshine88
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   

Оди на:
Анкета

Кое име е поубаво за син ми?
Katerina87

Кое име е поубаво за син ми?