|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Инсеминација II  
[Страница: 2 3 4 ... 81 82 83 ]
2057 Melanija RR 148656 15.3., 13.00
Kvisko
Предупредуваме: Вештачко оплодување VIII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 45 46 47 ]
1156 LoveableMe RR 68906 11.3., 17.17
kapina
Предупредуваме: Важни совети кога сте во IUI/IVF/ICSI  
[Страница: 2 3 ]
74 Adelle 32206 23.1., 01.00
kapina
Предупредуваме: Информации за остварување на правото за Ин-Витро преку ФЗО  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1258 Julie1 122043 11.1., 12.19
Kvisko
Предупредуваме: Вештачко оплодување VII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 94 95 96 ]
2384 LoveableMe RR 178750 2.3., 13.08
LoveableMe RR
Предупредуваме: Што по неуспешно ИВФ?   5 LoveableMe RR 6816 4.11., 17.49
MademoiselleNina
Предупредуваме: Статии на Рингераја.мк - Забременување   10 Melanija RR 11405 3.10., 09.48
Felly RR
Предупредуваме: Важни информации за испитувања при забременување   0 Melanija RR 10560 21.1., 15.07
Melanija RR
 
Хистероскопија  
[Страница: 2 3 4 ... 48 49 50 ]
1247 prvenka 157148 23.3., 14.57
sanjaaaa!
Мацина трева(очајница)  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
264 Viki73 66031 14.3., 04.01
Aida nesim
Гребење на матката за поуспешно ИВФ  
[Страница: 2 3 ]
64 LoveableMe RR 11069 22.2., 12.52
MademoiselleNina
Стерилитет кај мажот?  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1258 Еца 249997 31.1., 23.22
kapina
Вонматерична (ектопична) бременост  
[Страница: 2 ]
37 Палешка РР 28851 16.1., 00.55
kapina
99 приказни за борбата за бебе   0 99prikazni 1040 15.1., 18.41
99prikazni
Хормонална рамнотежа-услов за бременост  
[Страница: 2 3 4 ... 51 52 53 ]
1324 Idna mamica 176331 29.12., 22.45
kapina
Скриен шеќер /ОГТТ  
[Страница: 2 3 4 5 ]
124 Melanija RR 19909 28.12., 17.29
вераинадеж
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

imence za nasata princezka?
butterfly queen

Koe ime vi se dopaga najmnogu?

Mia (51%)

Lili (18%)

Lea (31%)


Број на сите гласови: 159

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!