|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку време се обидувате да забремените?  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
811 Sanja 128591 3.8., 16.34
emaaaa
Предупредуваме: Знаци на бременост II  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
356 LoveableMe RR 46518 7.4., 17.24
kapina
Предупредуваме: Знаци на бременост  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2475 Lady 429548 3.4., 12.41
Melanija RR
Предупредуваме: Процес на зачнување   21 Idna mamica 12491 3.3., 13.31
katufce
 
Второ дете - кога е вистинското време?  
[Страница: 2 3 4 ... 19 20 21 ]
505 Еца 54472 8.8., 01.50
emaaaa
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali koga drzite dieta jadete poveke?

Ovosje (100%)

Zelencuk (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!