|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 50325 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15888 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 14224 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 17079 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 13010 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 9126 1.4., 22.18
виктори
 
Четврто дете   0 Anonimen 3251 27.7., 17.34
Anonimen
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 32979 21.8., 15.28
kapina
Посвојување -music&video   21 agnes77 13055 28.6., 00.31
Melanija RR
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 86814 6.2., 12.13
Melanija RR
Згрижувачко семејство   8 mother 29 9986 14.3., 09.14
babyhope
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 10137 1.12., 15.56
Mihaela 2010
За осум бебиња се тепаат 453 двојки   5 agnes77 9152 8.8., 13.44
Mihaela 2010
Договор за меѓудржавни посвојувања   5 agnes77 10551 25.6., 09.48
agnes77
Отворено посвојување   2 agnes77 9749 27.3., 12.29
agnes77
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15007 5.3., 09.58
agnes77
Опра има полусестра   0 agnes77 8897 1.2., 19.36
agnes77
"Ги правеле со посебни потреби за да ги посвојат странци?"   6 agnes77 8811 28.1., 22.36
suzeto
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 11098 15.1., 11.15
виктори
Чекање за посвојување   0 agnes77 9417 12.1., 22.53
agnes77
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 9329 30.12., 17.04
agnes77
Познати родители   8 agnes77 9659 1.12., 17.57
agnes77
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 10086 23.11., 13.45
milijana
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 9168 18.11., 14.00
Палешка
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 12040 18.11., 13.16
Палешка
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

kako da se vika?
lukas

ime za nasata idna princeza.. :)

Lina (36%)

Leona (42%)

Lusija (21%)


Број на сите гласови: 154

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!