|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 50835 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 17173 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15967 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 14284 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 13048 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 9156 1.4., 22.18
виктори
 
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 87365 6.2., 12.13
Melanija RR
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 33126 21.8., 15.28
kapina
Кога ќе ги затворам очите  
[Страница: 2 ]
32 agnes77 5384 18.10., 20.58
agnes77
Моралната дилема на посвојувањето?!  
[Страница: 2 ]
30 mother 29 6493 5.2., 00.06
delfinka
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15096 5.3., 09.58
agnes77
Приказна која дава сила на сите кои живeеме со неплодноста  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 6718 16.11., 15.32
Idna mamica
Мамо каде си?   23 Julie1 4035 22.8., 02.44
Misek
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 10118 23.11., 13.45
milijana
Посвојување -music&video   21 agnes77 13119 28.6., 00.31
Melanija RR
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 11138 15.1., 11.15
виктори
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 10175 1.12., 15.56
Mihaela 2010
Националност дали е важна?   13 daniel 3821 17.10., 17.39
Bogdancanka
Што претставува мајката која посвојува дете   12 agnes77 5277 16.2., 18.22
Rossana
Одлука за посвојување   11 agnes77 9745 18.11., 11.50
milijana
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 9369 30.12., 17.04
agnes77
Дали сум посвоен/а ?   10 Палешка РР 4624 6.9., 21.52
Elena
блог - Првиот работен ден на Ирина   10 agnes77 4201 28.10., 14.07
nadica
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 12099 18.11., 13.16
Палешка
Згрижувачко семејство   8 mother 29 10022 14.3., 09.14
babyhope
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Никола
Victorya

Дали Ви се допаѓа името Никола?

Да, многу. (40%)

Да. (33%)

Не е нешто посебно. (14%)

Не ми се допаѓа. (8%)

Многу грдо име е. (4%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!