|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 15822 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 9103 1.4., 22.18
виктори
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 49702 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 16949 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 12975 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 14180 13.3., 20.41
Lacrymosa
 
Што претставува мајката која посвојува дете   12 agnes77 5210 16.2., 18.22
Rossana
Четврто дете   0 Anonimen 3160 27.7., 17.34
Anonimen
Чекање за посвојување   0 agnes77 9386 12.1., 22.53
agnes77
Трнлив пат до посвојување дете   0 agnes77 2859 14.11., 22.24
agnes77
Стапи на сила законот за електронско посвојување 31-05-2010   2 agnes77 3304 19.6., 22.39
agnes77
Собранието усвои измени и дополнувања на Законот за семејство   1 agnes77 3017 16.5., 14.09
nadica
Славни - посвоени   2 agnes77 3339 22.6., 00.33
Anushka
Радосница на посвоеното дете   4 agnes77 3625 22.6., 17.38
agnes77
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 11996 18.11., 13.16
Палешка
Прослава на денот на посвојување   2 agnes77 2724 17.6., 13.17
majka 79
Приказна која дава сила на сите кои живeеме со неплодноста  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 6603 16.11., 15.32
Idna mamica
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 9284 30.12., 17.04
agnes77
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 14900 5.3., 09.58
agnes77
Посвојување на постаро дете   2 agnes77 3149 28.8., 21.37
Палешка
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 32840 21.8., 15.28
kapina
Посвојување -music&video   21 agnes77 12972 28.6., 00.31
Melanija RR
Посвојување - цитати   0 agnes77 3245 28.6., 23.01
agnes77
Посвојување - симбол   2 agnes77 3006 27.6., 22.54
Martins mom
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 9149 18.11., 14.00
Палешка
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali kupuvate od kineskite prodavnici?

Da (0%)

Ne (20%)

Ponekogas (80%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!