|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Успешна приказна
27.10.2014 7:44:38   
lukajana RR
Baby77 да ти е жива и здрава керкичката и многу да се гушкате а ова да ви биде почеток на уште многу успешни приказниuser posted image

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Успешна приказна
27.10.2014 9:47:53   
kapina
Cestitki baby 77 neka e ziva I zdrava kerkickata

(Одговор на членот Melanija RR)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Успешна приказна
27.10.2014 10:48:02   
LoveableMe RR
Честитки baby77, се најубаво и само убавини да ве пратт понатакаuser posted image

_____________________________

Обиди: 5,5 години
2 IUI, 3 IVF, HSC, 1 FET, 3 смрзнати
Верувај во чуда!

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Успешна приказна
31.10.2014 7:24:32   
baby77
Vi blagodaram na site od srce. Najubavo spodelena radost e koga ja delis so luge koi te razbiraat i se raduvaat so tebe zaedno. Uste ednas vi blagodaram


(Одговор на членот LoveableMe RR)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Успешна приказна
1.11.2014 13:09:10   
Hopeful RR
baby77, читам и плачам од радост user posted image
Честитки до бескрај, ви посакувам безброј денови полни со насмевки, прегратки и бакнежи! Уживај во секој момент user posted image

_____________________________

Обиди 2,5 години
HSG, HSC, отстранет септум, IUI x4, IVF успешно :)
2015 user posted image user posted image

(Одговор на членот baby77)
Непосредна врска до пораките: 30
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2]
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2]
Оди на:


Анкета

/
Jana9

Koj go zema vaset_o dete od gradinka?

Mama (0%)

Tato (50%)

Baba (0%)

Dedo (0%)

Nekoj drug (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!