|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Присуствувањето на таткото за време на раѓањето на своето дете, е нормална работа, а тоа го прават и голем процент од младите брачни двојки ширум целиот свет. Кај нас сеуште не е толку актуелно, но заинтересираноста расте

CELEBRITIES

Јелена Томашевиќ стана мајка!

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2012
image

Пејачката со раскошен глас се породи во вторникот во болницата Народен фронт. Таткото на нејзиното дете, глумецот Иван Босиљчиќ присуствуваше на породувањето

ПОРОДУВАЊЕ

Како да си го олесните породувањето?

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2012
image

Во третото тромесечје од бременоста, поинтензивно почнуваат подготовките за породување. Ви даваме неколку совети како да го олесните периодот откако ќе настапат контракциите.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?