|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Јелена Томашевиќ стана мајка!

Редакција Рингераја, 24.1.2012
Пејачката со раскошен глас се породи во вторникот во болницата Народен фронт. Таткото на нејзиното дете, глумецот Иван Босиљчиќ присуствуваше на породувањето

image
/11


 

 

Популарниот естрадно - актерски пар Јелена Томашевиќ и глумецот Иван Босиљчиќ станаа родители. Пејачката се породила рано наутро во вторникот во болницата Народен фронт во Белград, три дена по предвидениот термин и на свет донела девојче тешко 3,9 кгр. и долго 54 cm.

Среќниот татко присуствувал на раѓањето на миленичката, која родителите ја крстиле Нина.

Во текот на бременоста Јелена изјави дека најголем проблем им е изборот на име, заради што се одлучиле да и дадат име на ќерката откако ќе се роди.

Парот одлучил да не дава никакви изјави по повод раѓањето на ќерката, а Нинослав Продановиќ, П-Р на Јелена Томашевиќ, рекол:

- Породувањето помина брзо и лесно. Јелена се породи по природен пат. Пресреќна е, одлично се чувствува, само што не е наспана, како и секоја мајка.

Со раѓањето на ќерката Нина, приказната на Јелена и Иван доби најдобар можен епилог и покрај прекинот на нивната врска, кој траеше година и пол.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Платив 720 фунти за своето бебе...
Иако го носела своето бебе девет месеци, како и сите трудници, нема генетска поврзаност со ќерка и. Нејзината ќерка е ро...
3
Како да направите тест за бременост?
Се прашувате себеси -Дали сум бремена? Дознајте кога да направите тест за бременост дома, како да ги прочитате резултати...
3
Како да имате поквалитетни јајце-клетки за...
Во минатото се сметаше дека староста е единствен фактор кој го одредува здравјето на јајце-клетките и јајниците. Врз ос...
3
Најлесниот пат до здрава исхрана
Колку пати досега си имаш ветено дека од утре ќе се храниш здраво и ќе посветиш повеќе внимание на твоето тело? Денес е ...
3
Анкета

Koe ime e poubavo?
maloto stapalo

Koe ime e poubavo?

Mika (34%)

Darin (66%)


Број на сите гласови: 201

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!