|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Венчален фустан кој доби 65,300 илјади лајкови

Редакција Рингераја, 15.10.2015
Иако поминаа повеќе од две седмици од венавката со израелскиот бизнисмен Ади Езра, модниот свет се уште воздивнува за венчалниот фустан на манекенката Бар Рафаели

image
/11


 

Фустанот од бајките бил шиен повеќе од 150 часа, уникатен и создаден само за заносната Бар Рафаели. Проѕирната венчаница е направена од најмека бела свила и чипка, а за нејзинара гламурозност придонесува должината на фустанот. Бар Рафаели не ја симнуваше насмевката од лицето на венчавката, благодарение на саканиот човек кој и стана сопруг, а веруваме и заради прекрасната креација во која секоја невеста би се чувствувала прекрасно.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

 

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Запознавање со македонски автори: Ивана Гл...
Продолжуваме со запознавање со македонски автори. Овојпат во рубриката ни гостува Ивана Глоѓуновска
7
Предвремена ејакулација
Предвремена или прерана ејакулација е еден од најчестите сексуални проблеми. Најчесто се опишува како неможност за одлож...
6
Фотографии од свадбата на Елена Ристеска
Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена вес...
5
Заблескајте за време на новогодишните праз...
Небојша Пешевски е професионален make-up артист, кој својата креативност ја изразува на многу различни начини во областа...
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali pozajmuvate pari na vasi bliski?

Da (33%)

Ne (33%)

Ponekogas (33%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!