|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Направи сам: Новогодишни украси

Редакција Рингераја, 18.12.2019
Еве неколку идеи за новогодишни украси кои не чинат многу време и пари

image
/11


 

Украси од сламки

 

 

 

1

 

2

 

Украси од отворачи за лименки

3

 

4

 

Украси од стари ЦД-а

 

3

 

Украси од затворачи за шишиња

 

5

 

Украси од сијалици

6

 

Украси од пластични шишиња

 

7

 

Украси од лего коцки

8

 

9

Табела за раст на деца
Постои табела која може да ви помогне да утврдите дали детето нормално расте и се развива според тоа на која возраст е в...
4
Што да очекувате од првиот логопедски прег...
Доколку сакате да знете што да очекувате од првиот логопедски преглед, ова е за Вас
4
Гнезденце кое мириса на бебе...
Дневникот на мама, Јануари 2011
4
Одблиску со Миа Костова за спонтаниот абортус
Миа Костова,на сите добро позната водителка, модна блогерка, инфлуенсер кој рекламира најпознати брендови во Македонија,...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

koe zensko ime e poubavo
aklif

:)

Elena (67%)

Lence (4%)

Leonora (29%)


Број на сите гласови: 150

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!