|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Кој е најсекси татко на светот?

Редакција Рингераја, 15.7.2013
Еден од најсекси мажите во Холивуд е сигурно Eric Dane. Овој убавец се прослави со серијата Вовед во анатомија, а освен улогата на секси докторот Марк Слоун, глумецот не воодушеви со многу поважната и послатка улога - улогата на татко

image
/71


 

Освен неодоливиот шарм надополнет со титулата на грижлив татко, Ерик Дане може да се пофали и со секси тело кое остава без здив.

Eric Dane познат како Марк Слоун од серијата Вовед во анатомија не е типичен холивудски фраер кој го поминува времето по ноќните клубови или забави на јахта, бидејќи единствени папараци фотографии кои стигнуваат за него се се оние од паркот или од прошетки низ градот, каде во прегратка секогаш ја носи својата плавокоса ќерка, заради што нам ни е многу драг.

Ерик е веќе 9 години во среќен брак со убавата глумица Rebecca Gayheart со која има две прекрасни ќерки, тригодишната  Billie и година и пол постарата Georgiа.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Права и обврски на детето
На сите деца, без исклучок треба да им припаѓаат овие права, без разлика или дискриминација заснована на раса, боја на к...
5
Што да правите кога детето повраќа?
При повраќање организмот губи брзо многу течности и минерали. При обилно и постојано повраќање се стигнува брзо до дехид...
5
Внимавајте што посакувате, може да Ви се и...
Еден ден, еден човек влезе во еден ресторан, во придружба на огромен ној...
4
Колапс, синкопа или губење на свеста
Кризата на свеста претставува застрашувачко искуство за родителите – повеќето од нив имаат црни мисли за епилепсија, или...
4
Анкета

Одмор.
пеперутка16

На колку месеци би го однеле вашето бебе на море?