|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Фото: Принцот Луи прослави прв роденден

Редакција Рингераја, 23.4.2019
Малиот принц Луи денес наполни една година. По тој повод, британското кралско семејство сподели официјални портрети од слаткото момче

image
/11


Фотографиите од синот на принцот Вилијам и војвотката Кетрин беа објавени на Twitter профилот на Кенсингтонската палата.

Фотографиите од малиот принц биле направени од Кетрин во нивниот дом во Норфолк на почетокот од овој месец.

1

2

3


Рана дијагноза на деца со аутизам
ИЗРАБОТИЛ- МР. ЛОГОПЕД Светлана Трнинкова
10
Интервју со Miss Mama Mk: Мајка со многу у...
Зорица Николовска, @miss.mama.mk или попознато како Мајка му на Мартин, веќе една година постои, креира содржина и споде...
8
Блог: Како ја одвикнав ќерка ми од пелени?
Елена Мазниковска го споделува своето искуство за одвикнувањето од пелени на својата ќерка
4
Што е алергија?
Кога се јавува алергија имуниот систем неправилно и бурно реагира на безопасни материи, бидејќи ги заменува со антигени....
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali go preskoknuvate rucekot ?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!