|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Најубавите свадбени фризури - Трендови 2013!

Автор: Редакција Рингераја | 4.6.2013
image

Фризурата за венчавање е една од најважните одлуки на идната невеста. Во прилог се трендови кои се актуелни за 2013 година и кои ќе направат да бидете убави и модерни тој ден, истовремено

Изберете ја својата невестинска фризура

Автор: Редакција Рингераја | 9.6.2011
image

Постојат голем број на прекрасни свадбени фризури кои можете да ги изберете. Изборот може да го направите од големиот број на модни списанија, да се консултирате со Вашиот фризер или да ја прашате својата најдобра пријателка за совет

Најнови трендови за 2011 година

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2011
image

Погледнете што е тренд оваа сезона, какви промени направиле познатите холивудски звезди!!

8 Невестински фустани на познатите личности

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2011
image

Ви претставуваме неколку невестински креации на познатите личности, кои можеби ќе помогнат во вашиот избор на невестински фустан.

Тој луд, луд камен

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2010
image

Дојде ли време да ја направите најголемата "лудост" во животот?Дојде ли време да застанете на лудиот камен!?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?