|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Фото: Најдобрите славни татковци!

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2014
image

Мајки со деца можеме да видиме насекаде, но татковци - ретко. Ова се фотографии на славни татковци со своите мали дечиња

Секоја жена би посакала ваков гинеколог!

Автор: Редакција Рингераја | 25.4.2014
image

Прегледот кај доктор е нешто што секој би сакал да го избегне, но тоа не е случај со прегледот кај доктор Manuel Rico. Всушност, жените се „тепаат„ за преглед кај него. Погледнете зошто

Биди мој мачо маж!

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2013
image

Да не бидеме сфатени погрешно: не дека не изгледате добро, но сакавме малку да помислиме и на Вас. Ви нудиме неколку предлози како да се облечете за различни пригоди

Сок од калинка наместо виагра?!

Автор: Редакција Рингераја | 21.9.2020
image

Мажите и жените, кои секојдневно пијат по една чаша сок од калинка, го зголемуваат нивото на тестостерон во организмот, ефект кој се постигнува со вијагра

Не постои совршен маж

Автор: Редакција Рингераја | 9.1.2012
image

Девојки, лоша вест! Истражувањето спроведено во Англија потврдило дека не постои совршен маж и дека жените би требало да се помират со тој факт.

Дејвид Бекам ќе дизајнира долна облека

Автор: Редакција Рингераја | 4.1.2012
image

Додека Викторија Бекам се грижи за тукушто родената ќерка, Дејвид Бекам се фрлил на работа.

Роберт Де Ниро доби сурогат ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 26.12.2011
image

Лос Анџелес - холивудскиот глумец Роберт Де Ниро и неговата сопруга Грејс Хајтауер, добија ќерка, која ја роди сурогат мајка.

image

Бени Шакири помалку спие, но вистински ужива во улогата на татко, која ја има веќе еден месец. Во ова интервју, тој открива какви емоции му донесе првото дете, колку го промени и во кои моменти најмногу ужива да ги гледа сопругата Лиса и синот Мик.

Заштитете го машкото срце!

Автор: www.zazdravje.com.mk | 15.11.2011
image

И срцето на мажите е ранливо. Еве неколку начини со кои можете да го заштитите

Каков татко- таква ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 20.7.2011
image

Погледнете ја галеријата од овие преслатки девојчиња што изгледаат исто како нивните познати татковци

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?