|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Иако сексуалните фантазии се повеќе емоционални отколку визуелни, што е карактеристично за посилниот пол, тие кај жените се многу почести и повозбудливи за време на овулација

СЕКСИ ЌОШЕ

Младите мајки не се заинтересирани за секс

Автор: Редакција Рингераја | 12.1.2022
image

Секоја седма жена се фрустрира, или е во конфликт со партнерот заради различниот интензитет на сексуална желба. Проблемите во односот, како и заморот заради малите деца се најчести, но не и единствени причини за тоа.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

koe ime najveke vi se dopaga
baby 27

Koe ime najveke vi se dopaga?

Ana (36%)

Jovana (35%)

Angela (28%)


Број на сите гласови: 480

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!