|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Лилјана Ѓеоргиевска од Битола e избрана за Вешта жена на Република Македонија за 2013 година! Таа има 28 години, по втор пат учествува на манифестацијата, очекува второ дете и можеме да се пофалиме дека е еден од најстарите членови на Рингераја...

image

Нашата членка Martins mom го освои првото место во манифестацијата Вешта жена во Битола. ЧЕСТИТКИ од Редакцијата на Рингераја!!!

ДНЕВНИКОТ НА МАМА

Мојот магичен свет...

Автор: Лилјана Ѓорѓиевска, Martins mom | 17.12.2010
image

Дневникот на Martins mom, Декември 2010 година

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Zensko ime?
remi

Glasajte za najdobro zensko ime od ponudenite :) Vi blagodaram!

Katja (34%)

Mateja (12%)

Mihaela (18%)

Melanija (11%)

Anastasija (25%)


Број на сите гласови: 110

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!