|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Елена Ристеска искрена: Ако не најдам партнер, планирам да си посвојам детенце

image

Елена Ристеска се појави во црн фустан со висок шлиц и ја покажа ногата исто како Анџелина Џоли. Погледнете:)

image

Пораснав, се променив, станав жена, но истата насмевка останува моето главно оружје

image

Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена веселба

image

Вечерва Елена Ристеска и Бојан Ивановски уживаат во свадбената веселба со своите најблиски во хотелот Александар Палас. Погледнете ја фотографијата од нивниот прв свадбен танц

image

Поп ѕвездата Елена Ристеска и нејзиното момче Бојан Ивановски денеска тајно се венчаа во манастирот Св. Јован Бигорски. Елена и Бојан не сакале помпезност и фотографирање, па затоа венчавката била само во потесниот круг на нивните блиски

image

Пејачката Елена Ристеска и нејзиниот свршеник Бојан, ја закажаа свадбата на 8. јуни, во луксузниот хотел Александар Палас

УРЕДНИЧКИ ИЗБОР

Елена Ристеска се мажи!?

Автор: Редакција Рингераја | 28.3.2012
image

Според извори блиски на пејачката, по веридбата која се случила пред неколку месеци, Елена и нејзиниот свршеник Бојан се подготвуваат за свадба

ОДНОСИ ВО СЕМЕЈСТВОТО

Интервју: Елена Ристеска

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2010
image

Елена Ристеска, млада, убава, успешна, а толку скромна и мила девојка ни открива детали од нејзиното детство, односите во семејството и значењето на семејството во изградба на нејзината кариера.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Koe ime e poubavo?
Axel

Koe ime e poubavo?

Samoil (29%)

Aleksandar (71%)


Број на сите гласови: 214

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!