|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Чудесна и волшебна изложба на играчки прегратки!!! Рингераја.мк и Бимилк ја реализираа уникатната и досега невидена изложба на рачно изработени играчки - прегратки и честитки, која е прва од ваков вид во Македонија

image

Од 29ти Август во Рамстор Мол дојдоа џинови, врколаци, сирени, чудовишта со повеќе глави и многу други митски суштества кои ги изненадија посетителите во трговскиот центар, а најмногу ги заинтересираа најмладите.

image

Џинови, врколаци, сирени, чудовишта со повеќе глави пристигнаа во Скопје, во Рамстор Мол! Митските суштества кои до сега сме ги сретнале само во легендарните приказни, од денес може да ги видите во вистинска големина во Рамстор мол до 29ти септември

image

Изложбата „Хенри Мур - графичарот“ се состои од 80 принтови и 6 скулптури - минијатури од колекцијата на Британски совет и ќе биде изложена во Музеј на современата уметност – Скопје од 18 април до 31 мај 2013 годинa

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Zensko ime?
remi

Glasajte za najdobro zensko ime od ponudenite :) Vi blagodaram!

Katja (34%)

Mateja (12%)

Mihaela (18%)

Melanija (11%)

Anastasija (25%)


Број на сите гласови: 110

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!