|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДЕН СТИЛ НА ПОЗНАТИТЕ

Што носеа ѕвездите за Греми 2015?

Автор: Редакција Рингераја | 10.2.2015
image

На блескава церемонија се доделија наградите за најдобри музички остварувања. Погледнете што носеа ѕвездите

image

Слатко мало бебенце

image

Не само што играат туку и се обидуваат повторно да пуштат музика

НЕГА ЗА МАЖИ

Заштитете го машкото срце!

Автор: www.zazdravje.com.mk | 15.11.2011
image

И срцето на мажите е ранливо. Еве неколку начини со кои можете да го заштитите

image

Како бебето реагира на музиката што ја слушаме? (англиско видео)

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

privatno ill drzavno uciliste
katence

dali bi se odlucile za drzavno ili privatno uciliste dokolku vo moznost

privatno (62%)

drzavno (38%)


Број на сите гласови: 29

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!