|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Влезете во класичниот дом на холивудската двојка. Ексклузивни фотографии

CELEBRITIES

Кетрин Зета Џонс бремена со трето?

Автор: Редакција Рингераја | 29.1.2012
image

Глумицата Кетрин Зета Џонс и нејзиниот сопруг Мајкл Даглас чекаат трето дете, јавуваат американските медиуми

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета


Еца

Дали би сакале мажот да биде присатен на породувањето?

ДА, двајцата тоа го сакаме (42%)

Не, не сакам (28%)

Мојот маж не ска да биде присатен (15%)

Во нашата болница тоа не е дозволено (15%)


Број на сите гласови: 40

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!