|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Моите деца не се одлични ученици. Немаат чувство дека тоа е се што се очекува од нив, па приоритетите си ги одредуваат сами. Мачно ми е секое одење на родителска средба кога наставничката насамо ќе ми рече: “Стиснете ги малку”

Јас ги родив нив, не тие мене

Автор: Sandra Todorovic | 13.7.2016
image

Жал ми е да те слушам колку силно грешиш млада жено. Грешиш бидејќи си го оставила да се удира од бетонот и да те клоца, бидејќи не го добил дваесетипеттото лижалче, грешиш што си ненаспиена, затоа што тоа не спие до еден по полноќ...

Мајка ли сум, Google ли сум?!

Автор: Sandra Todorovic | 6.3.2015
image

Родителите знаат дека само ако се разбудат пред своите деца, ќе имаат малку време во кое нема да го слушнат зборот мамо или тато (со повторување) меѓу 18 и 42 пати во еден час

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

najubavo masko ime
babyblue

Dali spored vas go napraviv vistinskiot izbor za imeto na sin mi?

Vojdan (11%)

Damjan (16%)

Andrej (22%)

Stefan (19%)

Marko (22%)

Konstantin (9%)


Број на сите гласови: 360

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!