|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Вештачката интелигенција допре до домашните апарати и ги направи партнери во секојдневното одржување на домот. Со интелигентни и персонализирани функции, беспрекорна ефикасност и приспособлив дизајн, домашните апарати ги менуваат претходните навики

image

Паметен дом (Smart Home) е концепт во кој сите главни апарати за домаќинството имаат функции напојувани од алгоритми за машинско учење и вештачка интелигенција. И веќе секој дом, во поголема или помала мера е паметен дом

image

Пролетта редовно ја дочекуваме со планови, меѓу другото, за генерално чистење на домот со кое дефинитивно ќе и кажеме збогум на оваа зима, а топло добредојде на убавото, потопло време кое секојпат ни го крева расположението

Детскиот хирург Симеонов доби син

Автор: Represent Communications | 20.3.2024
image

Трето, па машко. Добредојде Миха. Ти ќе бидеш нашиот херој, напиша познатиот детски хирург Ристо Симеонов на социјалните мрежи објавувајќи го раѓањето на синот

image

Нема ништо поскапоцено од мирен сон за нашите најмaли, кој е основа за здрав раст и развој кај бебињата, обезбедувајќи им ја потребната енергија за секојдневните активности и поттикнувајќи го нивниот ментален и емоционален развој

image

Новата фитнес нараквица Galaxy Fit3 има сосема нов дизајн и им помага на корисниците да вежбаат попаметно, подобро да го разберат своето здравје и да уживаат во подобри поврзани искуства

image

Доаѓањето на бебињата на овој свет претставува еден од најубавите моменти во животот на секој родител. Покрај тоа што родителството е една од најважните улоги на мајките и татковците, доаѓањето на нов член во семејството бара промени во животот

image

Nutrino Junior е линија на производи за деца од предучилишна и училишна возраст и претставува хранлива ужинка или оброк. Производите на Nutrino Junior се богати со неопходните хранливи материи со докажан квалитет и внимателно одбрани состојки

image

Летниот распуст заврши, а враќањето на училиште со себе носи нови авантури, но и нови рутини, особено кога станува збор за подготвување оброци и хранење на вашите деца во текот на училишниот ден. Не треба да се грижите – Нутрино јуниор е тука

Здрава ужинка која малите ја обожуваат

Автор: Represent Communications | 31.8.2023
image

Здрава ужинка која малите ја обожуваат: ЈА ПРОБУВААТ, ЈА СМАЧКУВААТ И БАРААТ УШТЕ!

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?