|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кејт Мидлтон се породува!

Автор: Редакција Рингераја | 2.5.2015
image

Сопругата на британскиот принц Вилијам, Кејт Миделтон, утрово е примена во болницата Сент Мери во западен Лондон. Породувањето започна!

Најслаткото видео за бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 26.3.2015
image

Анимирано видео за бременоста кое ќе ве растопи од нежност!

На "победа и мир" повика бебе од утробата!

Автор: Редакција Рингераја | 12.3.2015
image

Ед и неговата сопруга биле возбудени кога отишле на ултразвучен преглед, со цел да го видат бебето како напредува. Тоа што го виделе, ги шокирало!

Ова мора да го погледнат сите мајки на девојчиња!

Автор: Редакција Рингераја | 16.2.2015
image

Видео кое е задолжително за сите мајки на девојчиња. Да придонесеме кон спречување на малолетничка бременост!

Андријана Јаневска стана мајка по втор пат!

Автор: Редакција Рингераја | 2.2.2015
image

Андријана Јаневска има уште еден син. ЧЕСТИТКИ ОД РИНГЕРАЈА.МК!

Необично: Мајка асистирала на својот царски рез

Автор: Редакција Рингераја | 23.1.2015
image

Иако царскиот рез сам по себе е ризичен, една храбра мајка одлучила да биде вклучена во своето породување и прва да ги фати своите две бебиња!

Шакира: Бремена, ПРЕУБАВА и хумана!

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2015
image

Шакира и таткото на нејзините деца Пике, организираа забава пред доаѓањето на свет на нивното второ дете, со хуманитарна цел. Погледнете ја прекрасната Шакира

Девојче е! И девојче и девојче и девојче

Автор: Редакција Рингераја | 31.12.2014
image

Долго очекуваната четворка на Ashley и Tyson Gardner конечно дојде на свет! ЧЕСТИТКИ!

Како ќе се вика ќерката на Кејт Мидлтон?

Автор: Редакција Рингераја | 3.12.2014
image

Откако британските медиуми ја открија веста дека Кејт Мидлтон е бремена со девојче, започнаа типувањата за името на бебето

Ламбе Алабакоски стана татко

Автор: Редакција Рингераја | 16.11.2014
image

Македонскиот пејач Ламбе Алабакоски 27. роденден ќе го памети засекогаш, бидејќи го доби најубавиот подарок, тој објави на својот „Фејсбук“ профил дека токму на неговиот роденден станал татко

ОЗНАКИ:
СТРАНА 7 ОД 24


Анкета

Na godisen odmor so sveki?
Malecka23

Sto bi napravile koga ke se org so vasiot maz i dete konecno da otidete na odmor zaedno i no sveki saka da ide so vas pod igovor da vi "pomogne"?

Da,bi mi bila od korist da go pocuva deteto (37%)

Ne,sakam da se odmoram (56%)

ne znam zavisi maz mi kako ke odluci (7%)


Број на сите гласови: 114

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!