|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Бијонсе гола: Имам три срца

Автор: Редакција Рингераја | 2.2.2017
image

На дел од фотографиите славната пејачка позира гола, покажувајќи го заобленото стомаче, на други лежи покрај малата Блу Ајви, а на трети нурка во базен

Фото: Бијонсе е бремена со близнаци

Автор: Редакција Рингераја | 2.2.2017
image

"Би сакале да ја споделиме нашата љубов и среќа. Благословени сме двојно. Многу сме благодарни што нашето семејство ќе порасне за два и ви благодариме за вашите добри желби“ – напиша таа

Ким Кардашијан е бремена со второ дете!

Автор: Редакција Рингераја | 1.6.2015
image

Ким Кардашијан и Кание Вест го очекуваат своето второ дете

Шакира: Бремена, ПРЕУБАВА и хумана!

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2015
image

Шакира и таткото на нејзините деца Пике, организираа забава пред доаѓањето на свет на нивното второ дете, со хуманитарна цел. Погледнете ја прекрасната Шакира

Како ќе се вика ќерката на Кејт Мидлтон?

Автор: Редакција Рингераја | 3.12.2014
image

Откако британските медиуми ја открија веста дека Кејт Мидлтон е бремена со девојче, започнаа типувањата за името на бебето

Фото: Шакира го покажа трудничкот стомаче

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2014
image

Пејачката е во петтиот месец од бременоста со второто дете на Жерард Пике

Бијонсе бремена по втор пат?!

Автор: Редакција Рингераја | 13.9.2014
image

Во нивни стил е вестите за бременоста да ги објавуваат на сцена. Џеј Зи го промени текстот на песната и ја објави втората бременост на Бијонсе

Кејт Мидлтон е бремена по втор пат!

Автор: Редакција Рингераја | 8.9.2014
image

Палатата потврди: Кејт и Вилијам го очекуваат своето второ дете!

Кристина Агилера: Бремена и гола

Автор: Редакција Рингераја | 4.8.2014
image

Американската пејачка Кристина Агилера тргна по стапките на Деми Мур, која ја отвори вратата за фотографирање на познатите глумици - бремени и голи. Така и Кристина Агилера го покажа својот труднички стомак пред објективите

Шакира е бремена со второ дете?

Автор: Редакција Рингераја | 28.7.2014
image

Пејачката Шакира и фудбалерот Жерард Пике го очекуваат своето второ дете

СТРАНА 2 ОД 8


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?