|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Брзозборки од Кавадаречко

Автор: Детско катче | 18.10.2010
image

Збирка на nadica

Брзозборки од Дебарско

Автор: Детско катче | 18.10.2010
image

Брзозборки

Брзозборки од Прилепско

Автор: Детско катче | 18.10.2010
image

Брзозборки

Брзозборки од Охридско

Автор: Детско катче | 27.2.2011
image

Брзозборки

Брзо брзо збори!

Автор: Детско катче | 17.10.2010
image

Брзозборки

Брзо брзо збори!

Автор: Детско катче | 7.11.2010
image

Брзозборки

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?